Leczenie kanałowe pod mikroskopem

STOMATOLOGIA MIKROSKOPOWA

Gabinet stomatologiczny Welldent we Wrocławiu oferuje swoim pacjentom leczenie kanałowe pod mikroskopem, dzięki czemu jesteśmy w stanie zwiększyć trwałość i skuteczność prowadzonego leczenia. Celem leczenia kanałowego jest oczyszczenie korzeni zębów z bakterii, które wniknęły do wnętrza poprzez ubytek lub nieszczelne wypełnienie.

5 powodów, dla których warto wybrać leczenie kanałowe pod mikroskopem w WellDent Centrum Stomatologicznym we Wrocławiu:

  1. Leczymy najtrudniejsze przypadki endodontyczne !
    Podczas leczenia kanałowego w WellDent zawsze wykorzystujemy mikroskop stomatologiczny, który daje możliwość aż 40x powiększenia, dzięki czemu leczenie jest o wiele dokładniejsze, a tym samym bardziej skuteczne. W dodatku nie doliczamy żadnych dodatkowych opłat za wykorzystanie mikroskopu.
  1. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt do leczenia kanałowego - sterowane komputerowo systemy pomiaru: endometry, precyzyjnego opracowywania ENDOPILOT, irygacji preparatami bakteriobójczymi NANOTEC ENDO, i wypełniania kanałów zębowych OBTURA I SYSTEM B .
  1. Używamy sprawdzonych materiałów i narzędzi zapewniając najwyższy standard leczenia kanałowego pod mikroskopem.
  1. Leczenia kanałowe z zastosowaniem mikroskopu w Centrum Stomatologicznym WellDent wykonują wyłącznie lekarze zajmujący się endodoncją.
  1. Nasi lekarze są aktywnymi członkami polskich i zagranicznych renomowanych towarzystw naukowych:

Polskie Towarzystwo Endodontyczne LOGO Polskiego Towarzystwa Endodontycznego

European Society of Endodontology LOGO European Society of Endodontology

 

Profesjonalne leczenie kanałowe obejmuje kompleksową diagnostykę, wykonanie zdjęć RTG oraz weryfikację, polegającą na ocenie i ewentualnej kwalifikacji zęba do dalszego leczenia.

W cenę leczenia kanałowego pod mikroskopem wliczone jest: wykorzystanie mikroskopu, znieczulenie, koferdam, zdjęcia RVG, opracowanie i wypełnienie kanałów gorącą gutaperką.

 

 Leczenie kanałowe pod mikroskopem Wrocław | Centrum Stomatologii WELLDENT