Usługi ortodontyczne, ortodoncja Wrocław

Ortodonta - Gabinet Ortodoncyjny

Dr Małgorzata Luberadzka –  lekarz, specjalizujący się w leczeniu ortodontycznym proponuje rozwiązania ortodontyczne dla indywidualnego pacjenta. Kontaktowe i indywidualne podejście do pacjenta w WellDent jest jedną z naszych podstawowych zasad, dlatego staramy się, by każdy lekarz dentysta, specjalista ortodonta, nie tylko dobrał najlepsze leczenie, ale również nawiązywał dobry kontakt z pacjentem.

Lekarz ortodonta

Leczenie ortodontyczne można rozpocząć w każdym wieku. Proste zęby to nie tylko estetyczny wygląd, ale również utrzymanie zdrowej higieny jamy ustnej, lepszej kondycji dziąseł oraz zmniejszone ryzyko próchnicy.

Nasz gabinet stomatologiczny zapewnia kompleksowe leczenie ortodontyczne. Ortodonta solidnie opracowuje plan leczenia na podstawie zdjęcia rentgenowskiego – teleRTG oraz zdjęcia panoramicznego. Pozwala to na dokonanie dogłębnej analizy oraz dostosowanie najlepszego z możliwych sposobów leczenia.

Centrum stomatologiczne WellDent we Wrocławiu zapewnia specjalistyczną konsultację u ortodonty, obejmującą:

  • pobranie wycisków i wykonanie modeli ortodontycznych,
  • przeprowadzenie analizy zwarcia i artykulacji,
  • wykonanie zdjęć wewnątrzustnych i zewnątrzustnych,
  • wykonanie zdjęć radiologicznych w różnych projekcjach.

Po zbadaniu problemu naszych pacjentów ortodonta opracowuje właściwy plan leczenia. Stosujemy leczenie nowoczesnymi aparatami stałymi lub ruchomymi. Podczas leczenia ortodontycznego niezbędne są wizyty kontrolne, które mają na celu utrzymanie aparatu w dobrym stanie, a także korektę leczenia, jeżeli taka będzie konieczna. W naszej klinice odbywa się to w systemie jeden raz na cztery do sześciu tygodni.

Scroll to Top