Leczenie pod mikroskopem, endodoncja

Stomatologia mikroskopowa

Gabinet stomatologiczny Welldent we Wrocławiu oferuje swoim  pacjentom leczenie kanałowe pod mikroskopem, dzięki czemu jesteśmy w stanie zwiększyć trwałość i skuteczność prowadzonego leczenia. Celem  leczenia kanałowego jest oczyszczenie korzeni zębów z bakterii, które wniknęły do wnętrza poprzez ubytek lub nieszczelne wypełnienie.

5 powodów, dla których warto wybrać leczenie kanałowe pod mikroskopem w WellDent Centrum Stomatologicznym we Wrocławiu:

  1. Leczymy najtrudniejsze przypadki endodontyczne !
    Podczas leczenia kanałowego w WellDent zawsze wykorzystujemy mikroskop stomatologiczny, który daje możliwość aż 40x powiększenia, dzięki czemu leczenie jest o wiele dokładniejsze, a tym samym bardziej skuteczne. W dodatku nie doliczamy żadnych dodatkowych opłat za wykorzystanie mikroskopu.
  2. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt do leczenia kanałowego – sterowane komputerowo systemy pomiaru: endometry, precyzyjnego opracowywania ENDOPILOT, irygacji preparatami bakteriobójczymi NANOTEC ENDO, i wypełniania kanałów zębowych OBTURA I SYSTEM B .
  3. Używamy sprawdzonych materiałów i narzędzi zapewniając najwyższy standard leczenia kanałowego pod mikroskopem.
  4. Leczenia kanałowe z zastosowaniem mikroskopu w Centrum Stomatologicznym WellDent wykonują wyłącznie lekarze zajmujący się endodoncją.
  5. Nasi lekarze są aktywnymi członkami polskich i zagranicznych renomowanych towarzystw naukowych:
Polskiego Towarzystwa Endodontycznego
European Society of Endodontology

Profesjonalne leczenie kanałowe obejmuje kompleksową diagnostykę, wykonanie zdjęć RTG oraz weryfikację, polegającą na ocenie i ewentualnej kwalifikacji zęba do dalszego leczenia.

W cenę leczenia kanałowego pod mikroskopem wliczone jest: wykorzystanie mikroskopu, znieczulenie, koferdam, zdjęcia RVG, opracowanie i wypełnienie kanałów gorącą gutaperką. 

Scroll to Top