Dentysta Wrocław Ołtaszyn

Centrum stomatologiczne Welldent jest miejscem, w którym na pierwszym miejscu stawiamy na bezpieczeństwo pacjenta. Stomatologia na Ołtaszynie jako jedna z niewielu wyposażona jest w wewnętrzny system dezynfekcji końcówek stomatologicznych i ssaka. Dodatkowo poprawność dezynfekcji kontrolowana jest przez testy chemiczne i biologiczne oraz dokumentowana wydrukiem z całego procesu sterylizacji.
Pragniemy, aby stomatolog na Ołtaszynie kojarzył się z komfortem i zaufaniem, które wynikają z przyjaznej atmosfery, doświadczenia oraz stosowania nowoczesnych technologii. Chcemy tworzyć centrum stomatologiczne we Wrocławiu-Ołtaszynie, do którego pacjenci z chęcią wracają.

Niestety, zarówno osobom starszym, jak i młodszym dentysta kojarzy się z bólem. Błędna diagnoza, brak indywidualnego podejścia oraz przestarzałe narzędzia, sprawiają, że wizyta staje się traumatyczna. Mieszkańcy Wrocławia i Ołtaszyna mogą skorzystać z usług dentysty w naszej klinice, co wpłynie na zmianę postrzegania stomatologa. Nasz personel w przyjazny i profesjonalny sposób, za pomocą nowoczesnego sprzętu nie tylko wyleczy uzębienie, ale również pokaże, jak dbać o zdrowy i piękny uśmiech.

Kontakt

Centrum Stomatologiczne WELLDENT Anna i Kornel Dobosz s.c.

ul. Kukuczki 5/9, I pietro /wejście z boku budynku/
50-570 Wrocław Gaj
NIP 899-269-3446
REGON 021266776
e-mail: recepcja@welldent.pl

REJESTRACJA:
tel: 604 239 539
tel: 71 7336061

Stomatolog Wrocław Ołtaszyn

W naszym centrum stomatologicznym na Ołtaszynie oferujemy nie tylko stomatologię zachowawczą. Wykonujemy zabiegi od chirurgii stomatologicznej i protetyki, po stomatologię sportową i leczenie dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych. Nasza klinika powstała z myślą o osobach, które chcą zadbać o swój uśmiech w kompleksowy sposób. Wrocław, a szczególnie dzielnica Ołtaszyn, to obszar, w którym usługi świadczą wykwalifikowani stomatolodzy. Dentyści na Ołtaszynie pragną pokazać, że każdy może cieszyć się zdrowym i pięknym uzębieniem. Zęby są wizytówką każdego człowieka. Powinny być nie tylko zdrowe, ale również proste. Stomatolodzy na Ołtaszynie oferują zabiegi, mające na celu przywrócenie komfortu osobom, które utraciły naturalne uzębienie, a także korekcję ortodontyczną dla zapewnienia hollywoodzkiego uśmiechu.
Nowoczesne centrum dentystyczne to nie tylko doświadczony i sumienny personel, ale również nowoczesny sprzęt i gabinety dentystyczne. W naszej praktyce korzystamy z renomowanych urządzeń do leczenia endodontycznego, wybielania zębów, bezbolesnego znieczulania, mikro implantologii czy profilaktyki higieny jamy ustnej, aby pomóc pacjentom zadbać o zdrowy uśmiech i pozbyć się kompleksów.

Decydując się na stomatologa we Wrocławiu w dzielnicy Ołtaszyn, pacjent zyskuje przede wszystkim:

  • kompetentne i indywidualne podejście do pacjenta – dentyści na Ołtaszynie to wykwalifikowany personel, który empatycznie podchodzi do każdego pacjenta, zapewniając najlepszą opiekę na każdym etapie leczenia;
  • specjaliści z każdej dziedziny stomatologii – w naszym centrum stomatologicznym w dzielnicy Wrocławia – Ołtaszynie, zatrudniamy doświadczonych lekarzy dentystów w różnych specjalizacjach. Dodatkowo współpracujemy z lekarzami z dziedziny neurologii, ortopedii, laryngologii i psychologii;
  • innowacyjne wyposażenie – gabinety dentystyczne na Ołtaszynie zaopatrzone są w nowoczesny sprzęt medyczny i innowacyjne materiały, spełniające najwyższe standardy;
  • dogodne terminy wizyt oraz przystępne ceny.