Cennik

 

KONSULTACJA

CENA

Implantologiczna

 

150zł

Precyzyjna diagnostyka i planowanie leczenia są kluczem do sukcesu klinicznego. Dlatego zachęcamy do udziału w konsultacjach z naszymi ekspertami (implantolog, protetyk , ortodonta, endodonta, stomatolog ogólny). W przypadku konieczności poszerzenia diagnostyki o zdjęcie panoramiczne lub tomografię komputerową CBCT dysponujemy w Centrum  Welldent pracownią rentgenowską.

Protetyczna

Ortodontyczna

ZNIECZULENIE

Quick Sleeper - komputerowe

 80zł

Wszystkie zabiegi, wykonywane w Centrum Welldent wykonywane są w znieczuleniu, często jest to jest komputerowe znieczulenie Quick Sleeper , które nie wywołuje uczucia  rozpierania tkanek podczas podawania.

IMPLANT

Implant chirurgiczny

do 3500zł

W szczególnych przypadkach leczenie stomatologiczne wymaga zastosowania implantów.

 

PROTEZY

Proteza akrylowa

1500zł

Najprostsze rozwiązania protetyczne to proteza akrylowa lub szkieletowa. Wybór zależeć będzie od stopnia utraty zębów. Przy całkowitym bezzębiu proponowane są protezy akrylowe, przy kilku istniejących zębach protezy szkieletowe. Brak akceptacji tradycyjnych protez ruchomych to wskazanie do zastosowania nowoczesnych rozwiązań overdenture, czyli specjalnej protezy zamocowanej na implantach.

Proteza szkieletowa

do 2800zł

KORONY

Korona porcelanowa na metalu

950zł

Najwyższa estetyka uśmiechu wymaga zastosowania korony pełnoceramicznej, która przepuszczając światło, imituje naturalny ząb. Korona porcelanowa to odbudowa protetyczna na metalu.

Korona pełnoceramiczna/cyrkon/

2000zł

ALTERNATYWA

Korona na implancie

od 3200zł

LICÓWKI

Licówka porcelanowa

1800zł

Niewielka destrukcja twardych tkanek zęba w przednim odcinku uzupełniona może zostać licówką pełnoceramiczną która nie wymaga całościowego szlifowania zęba.

Licówka kompozytowa

850zł

APARAT ORTODONTYCZNY

Aparat tradycyjny metalowy

1800zł

Aparat ortodontyczny to rozwiązanie dla pacjentów z wadą zgryzu i stłoczeniami zębów. Może to być tradycyjny aparat metalowy lub estetyczny – aparat z ceramicznymi zamkami.

Aparat estetyczny

2800zł

STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA

Wypełnienie kompozytowe

180-350zł

W Welldent stosujemy wypełnienia zęba z najwyższej jakości materiałów nanohybrydowych. Dodatkowo zabieg oczyszczania próchnicy wykonywany jest z zastosowaniem mikroskopu stomatologicznego, co podnosi  jakość leczenia. O wskazaniach do zastosowania mikroskopu do leczenia zębów może poinformować lekarz przed wizytą. W przypadku utraty dużej części zęba z powodu próchnicy zastosować można inleye, wykonywane w laboratorium. W cenę leczenia wliczone jest znieczulenie.

Mikroskop dodatkowo do zabiegu

50zł

Inley kompozytowy

900zł

LECZENIE KANAŁOWE MIKROSKOPOWE

 

Zastosowanie  mikroskopu w leczeniu kanałowym/ endodontycznym/ podnosi jakość postępowania. Leczenie prowadzone jest przez lekarzy specjalistów w leczeniu kanałowym z zastosowaniem mikroskopu.

Zęby jednokanałowe

600 zł

Zęby dwukanałowe

800 zł

Zęby trzy- cztero- pięciokanałowe

1200-1400 zł

Ponowne leczenie kanałowe

dodatkowo 100-200zł

PROFILAKTYKA

Higienizacja

300zł

Kompleksowa higienizacja obejmuje skaling i polerowanie, piaskowanie oraz fluoryzację. Wykonywana jest także przez higienistki stomatologiczne.

CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA 

Usunięcie zęba

250-350zł

Usuwanie zębów to ostateczne rozwiązanie, które stosujemy w przypadku, kiedy prognozy na zachowanie zęba w jamie ustnej są niekorzystne, nawet mimo zastosowania mikroskopowego leczenia kanałowego.

Usunięcie zęba mądrości

350-550zł

LECZENIE DZIECI

Wizyty adaptacyjne, to wizyty podczas których zapoznajemy dziecko ze stomatologiem i  gabinetem Welldent. W leczeniu próchnicy u dzieci znajdują zastosowanie kolorowe wypełnienia.

 

Szanowni Państwo,

 

Informujemy, że w trosce o najwyższą jakość świadczonych usług, stosujemy najwyższej jakości materiały stomatologiczne.

Dostawcami wszystkich materiałów oraz implantów są renomowani producenci . Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami protetycznymi we Wrocławiu.

 

Formy płatności - gotówka, karta płatnicza, raty.

W przypadku zabiegów o dużej wartości istnieje możliwość płatności przelewem, po wizycie konsultacyjnej.

Dane do przelewu:

Nr konta: 66 1090 2486 0000 0001 1420 4327

Welldent Centrum Stomatologiczne Anna i Kornel Dobosz s.c., 50-570 Wrocław, ul. Kukuczki 5/9.