dr n.med. Anna Dobosz

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu /1997/.

Ukończyła Studia Podyplomowe "Menedżer Ochrony Zdrowia" na Wydziale Lekarskim Kształcenia Podyplomowego Akademii Medycznej we Wrocławiu /2000/.

Posiada wieloletnie doświadczenie pedagogiczne zdobyte podczas pracy jako  nauczyciel akademicki w Katedrze Protetyki Stomatologicznej AM we Wrocławiu.

W roku 2010 obroniła pracę doktorską pt." Odporność korozyjna stopów tytanowych" / promotor: śp. prof.dr hab.n.med. Rajmund Orlicki/

Autorka i współautorka licznych  publikacji  naukowych w krajowych i zagranicznych czasopismach medycznych oraz prezentacji ustnych i posterów na konferencjach naukowych.

Uczestniczka i prelegent na wielu międzynarodowych i krajowych sympozjach naukowych, głównie z zakresu stomatologii estetycznej oraz protetyki stomatologicznej.

Specjalizuje się w  protetyce  stomatologicznej , diagnostyce i leczenie zaburzeń i funkcji zwarcia oraz  terapii bólu w okolicy głowy i szyi i dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego i Polskiego Towarzystwa Dysfunkcji Narządu Żucia.

W pracy kieruje się skutecznością wykonywanych zabiegów i dobrem Pacjenta.

Zainteresowania: muzyka poważna, psychologia dziecięca, podróże z rodziną.