IMPLANTY ZĘBÓW – Dlaczego w WELLDENT?

Implant dentystyczny to niewielki tytanowy wszczep zastępujący brakujący korzeń zęba. Jego kształt przypomina niewielką śrubkę. Wykonanie z takiego materiału jest całkowicie tolerowane przez organizm człowieka. Umożliwia to trwałą odbudowę braku uzębienia. Centrum stomatologiczne Welldent oferuje implanty zębów w cenie ok 3 000 – 3 500 zł.

Nasza klinika mieści się we Wrocławiu. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w implantologii. Stosujemy systemy implantologiczne najwyższej jakości. Implanty Wrocław to doskonałe rozwiązanie dla osób, które utraciły zęby w skutek próchnicy, urazów, bądź chorób przyzębia. Nasza klinika stosuje implanty  w przypadku braku pojedynczego zęba, kilku zębów lub bezzębia. Naszym priorytetem jest przywrócenie pięknego uśmiechu naszym Pacjentom.

Jesteśmy AUTORYZOWANYM Centrum Stomatologicznym ZE ZNAKIEM JAKOŚCI BIOMET 3i

Implant dentystyczny

tabliczka wizualizacja copy

1. Stosujemy nowoczesne metody diagnostyki przed podjęciem decyzji o wykonaniu wszczepów.

2. Zabiegi wykonuje wyłącznie lekarz specjalista chirurgii twarzowo - szczękowej z dużym doświadczeniem klinicznym w zakresie implantologii.

3. Zabiegi wykonywane są w warunkach ambulatoryjnych, z zachowaniem pełnej jałowości pola operacyjnego, z zastosowaniem unitu z wewnętrznym systemem dezynfekcji redukującym do minimum możliwości zakażenia - jako gwarancja bezpieczeństwa epidemiologicznego.

4. Do wykonania zabiegu wszczepienia Implantu stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne oraz sprzęt najwyższej jakości.

5. Stosowane przez nas implanty cechuje najwyższy odsetek przetrwania w jamie ustnej, a gwarancja producenta na nie jest DOŻYWOTNIA.

6. Gwarantujemy zabezpieczenie na każdym etapie realizacji usługi przez zawieranie UMOWY na wykonanie zabiegu implantacji.

7. Pacjentów obejmujemy stałą opieką w okresie przed - okołozabiegowym, a także opieką profilaktyczną po wykonaniu zabiegu.

Zakładanie implantów w gabinecie dentystycznym Welldent

ZAPRASZAMY  DO SKORZYSTANIA  Z  WIZYTY KONSULTACYJNEJ.

WellDent ul. Jerzego Kukuczki 5/9

lek.dent. Karol Borkowski

Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej

IMPLANTOLOG