Polityka Prywatności

Centrum Stomatologiczne WellDent  z siedzibą we Wrocławiu,ul. Kukuczki 5/9  informuje, że dane osobowe oraz dane teleadresowe, otrzymywane przezCentrum za pośrednictwem formularzy dostępnych na niniejszej witrynie internetowej, będą używane tylko i wyłącznie w następujących celach:

  • udzieleniu użytkownikowi odpowiedzi na zadane przez niego pytanie, komentarz lub wyjaśnienie poruszonego przez użytkownika zagadnienia;
  • przekazaniu użytkownikowi informacji związanych z działalnością Centrum,w szczególności  informacje komercyjne (aktualne akcje promocyjne, nowości) oraz listy niekomercyjne (życzenia itp.).

Centrum Stomatologiczne WellDent informuje, że wszelkie dane osobowe oraz dane teleadresowe uzyskiwane  za pośrednictwem niniejszego serwisu internetowego, będą wykorzystywane wyłącznie przez  pracowników Centrum w celach służbowych i nie będą sprzedawane lub udostępniane żadnym innym firmom, podmiotom lub osobom fizycznym.

Serwis internetowy Centrum wykorzystuje technologię cookies do zbierania ogólnych i statystycznych informacji o korzystaniu z naszego serwisu internetowego przez użytkowników.

 Administratorem strony jest firma premiummed.pl 

Zawartość serwisu jest własnością Centrum Stomatologicznego  i chroniona jest przepisami prawa, w szczególności ustawą z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie kopiowanie treści serwisu jest zabronione. Naruszenie praw autorskich będzie podlegało sankcjom karnym. 

Centrum nie ponosi odpowiedzialności z tytułu ewentualnych szkód poniesionych przez użytkowników serwisu lub osoby trzecie w związku z korzystaniem z serwisu. Użytkownik ponosi wszelkie ryzyko związane z korzystaniem z serwisu.