Cennik

KONSULTACJA CENA
Implantologiczna  

100zł

Precyzyjna diagnostyka i planowanie leczenia są kluczem do sukcesu klinicznego. Dlatego zachęcamy do udziału w konsultacjach z naszymi ekspertami (implantolog, protetyk , ortodonta, endodonta, stomatolog ogólny). W przypadku konieczności poszerzenia diagnostyki o zdjęcie panoramiczne lub tomografię komputerową CBCT dysponujemy w Centrum  Welldent pracownią rentgenowską.
Protetyczna
Ortodontyczna
ZNIECZULENIE
Quick Sleeper - komputerowe  50zł Wszystkie zabiegi, wykonywane w Centrum Welldent wykonywane są w znieczuleniu, często jest to jest komputerowe znieczulenie Quick Sleeper , które nie wywołuje uczucia  rozpierania tkanek podczas podawania.
IMPLANT
Implant chirurgiczny do 3500zł

W szczególnych przypadkach leczenie stomatologiczne wymaga zastosowania implantów.

 

PROTEZY
Proteza akrylowa 1200zł Najprostsze rozwiązania protetyczne to proteza akrylowa lub szkieletowa. Wybór zależeć będzie od stopnia utraty zębów. Przy całkowitym bezzębiu proponowane są protezy akrylowe, przy kilku istniejących zębach protezy szkieletowe. Brak akceptacji tradycyjnych protez ruchomych to wskazanie do zastosowania nowoczesnych rozwiązań overdenture, czyli specjalnej protezy zamocowanej na implantach.
Proteza szkieletowa do 2200zł
Proteza overdenture od 5500zł
KORONY
Korona porcelanowa na metalu 850zł Najwyższa estetyka uśmiechu wymaga zastosowania korony pełnoceramicznej, która przepuszczając światło, imituje naturalny ząb. Korona porcelanowa to odbudowa protetyczna na metalu.
Korona pełnoceramiczna/cyrkon/ 2000zł
ALTERNATYWA
Korona na implancie 3200zł
LICÓWKI
Licówka porcelanowa 2000zł Niewielka destrukcja twardych tkanek zęba w przednim odcinku uzupełniona może zostać licówką pełnoceramiczną która nie wymaga całościowego szlifowania zęba.
Licówka kompozytowa 850zł
APARAT ORTODONTYCZNY
Aparat tradycyjny metalowy 1600zł Aparat ortodontyczny to rozwiązanie dla pacjentów z wadą zgryzu i stłoczeniami zębów. Może to być tradycyjny aparat metalowy lub estetyczny – aparat z ceramicznymi zamkami.
Aparat estetyczny 2500zł
STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA
Wypełnienie kompozytowe 170-220zł W Welldent stosujemy wypełnienia zęba z najwyższej jakości materiałów nanohybrydowych. Dodatkowo zabieg oczyszczania próchnicy wykonywany jest z zastosowaniem mikroskopu stomatologicznego, co podnosi  jakość leczenia. O wskazaniach do zastosowania mikroskopu do leczenia zębów może poinformować lekarz przed wizytą. W przypadku utraty dużej części zęba z powodu próchnicy zastosować można inleye, wykonywane w laboratorium. W cenę leczenia wliczone jest znieczulenie.
Mikroskop dodatkowo do zabiegu 50-100 zł
Inley kompozytowy 850zł
LECZENIE KANAŁOWE MIKROSKOPOWE  

Zastosowanie  mikroskopu w leczeniu kanałowym/ endodontycznym/ podnosi jakość postępowania. Leczenie prowadzone jest przez lekarzy specjalistów w leczeniu kanałowym z zastosowaniem mikroskopu.

Zęby jednokanałowe 400 zł
Zęby dwukanałowe 600 zł
Zęby trzy- cztero- pięciokanałowe 950 zł
Ponowne leczenie kanałowe dodatkowo 50zł
PROFILAKTYKA
Higienizacja 280zł Kompleksowa higienizacja obejmuje skaling i polerowanie, piaskowanie oraz fluoryzację. Wykonywana jest także przez higienistki stomatologiczne.
CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA 
Usunięcie zęba 200-300zł Usuwanie zębów to ostateczne rozwiązanie, które stosujemy w przypadku, kiedy prognozy na zachowanie zęba w jamie ustnej są niekorzystne, nawet mimo zastosowania mikroskopowego leczenia kanałowego.
Usunięcie zęba mądrości 300-550zł
LECZENIE DZIECI Wizyty adaptacyjne, to wizyty podczas których zapoznajemy dziecko ze stomatologiem i  gabinetem Welldent. W leczeniu próchnicy u dzieci znajdują zastosowanie kolorowe wypełnienia.
Wizyta adaptacyjna 50zł
Wypełnienie zęba mlecznego od 160zł

 

 

Szanowni Państwo,

 

Informujemy, że w trosce o najwyższą jakość świadczonych usług, stosujemy najwyższej jakości materiały stomatologiczne.

Dostawcami wszystkich materiałów oraz implantów są renomowani producenci . Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami protetycznymi we Wrocławiu.

 

Formy płatności - gotówka, karta płatnicza, raty.

W przypadku zabiegów o dużej wartości istnieje możliwość płatności przelewem, po wizycie konsultacyjnej.

Dane do przelewu:

Nr konta: 66 1090 2486 0000 0001 1420 4327

Welldent Centrum Stomatologiczne Anna i Kornel Dobosz s.c., 50-570 Wrocław, ul. Kukuczki 5/9.